HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Firmamız 1979 yılından bu yana talaşlı imalat ve makine sektöründe tecrübe edinmiş olup savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla  2008 yılından bu yana savunma sanayi sektöründe YILMAZ SAVUNMA SANAYİ olarak  faaliyet göstermekteyiz. 

Taşıdığımız yenilikçi hizmet bilinci ile Türkiye'de ve Dünya'da mühimmat ve patlayıcı üretim ihtiyaçlarına cevap verme sorumluluğunu üstlenerek, deneyimli personelimiz ile teknoloji odaklı hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi hedefliyoruz.

Proje firması olarak sorumluluğunu aldığımız makine ve ekipmanların mühendislik çalışmalarını ve üretim süreçlerini yürütmekteyiz.
Firmamız sektörde yer alan partnerleri ile de işbirliğinde kalarak tüm Mühimmat Üretim Tesisinin anahtar teslim kurulmasına yönelik çalışmaktadır.
 
Hedeflediğimiz gelişmeler ile sürdürülebilir büyümeye ve piyasa arz talep ilişkisine göre kuruluşumuzu şekillendirebilen esnek üretim tecrübesine sahibiz.

Mühimmat proses teknolojisinde; müşteri tercihine ve yenilikçi teknolojik çözümlerle AR&GE Bölümümüzde tasarım ve mühendislik çalışmalarımız devam etmektedir.

AR-GE Bölümümüz ve teknik kadromuz ile alt sistemler tasarlayarak, bunların üretimlerini sağlıyoruz. Bu kapsamda 2015 yılından bu yana sektörde yer alan savunma sanayi kuruluşlarının onaylı tedarikçisi olarak aktif bir çalışma içerisindeyiz. Talaşlı imalat konusunda tecrübeli ekibimiz ile bir çok projede yer alarak yüksek mukavemetli çelik parçalar da dahil olmak üzere çeşitli malzemelerle üretim kabiliyetimiz mevcuttur.

100'ü aşkın çalışanımızla nitelikli teknik ve mühendislik kadrosu ile YILMAZ SAVUNMA SANAYİ , yıllık cirosundan ayrılan AR-GE payını, her sene Ar-Ge faaliyetlerine ayırarak gelişimini sürdürmeye devam etmektedir .

©2024 Yılmaz Savunma Sanayi Tüm Hakları Saklıdır.